KONST / Litografier / Färglitografi 13878498
nr 1387 8498
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/300. Motivet: 24x37cm, yttermått inklusive ram: 41x53cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:49:43
100 kr
300 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz